Nieuw product
Dubbel gekarteld deegwiel van rvs met beukenhouten handvat. Met dit deegwieltje snijd je deeg voor pasta of taarten snel en gemakkelijk op maat. Het gekartelde oppervlak van het snijwieltje geeft het deeg een mooie schulprand. Ook perfect voor appeltaart-repen of linzer taart. De totale lengte van het deegwiel is 15 cm en de diameter van het wieltje is 4 cm, de afstand tussen de wieltjes is 3 cm.
Waarschuwing: Laatste item(s) op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
Met dit deegwieltje snijd je deeg voor pasta of taarten snel en gemakkelijk op maat. Het gekartelde oppervlak van het snijwieltje geeft het deeg een mooie schulprand. Ook perfect voor mooie appeltaart-repen of linzer taarten.
De totale lengte van het deegwiel is 15 cm en de diameter van het wieltje is 4 cm, de afstand tussen de wieltjes is 3 cm.
Korting vanaf twee sets. Met deze mooie...
Gekarteld deegwiel van rvs met stevig...
Ronde vlaai- en taartvormpjes van gerecycled...
Doosje met set van 5 extra mesjes van zeer...
Tijdelijk uitverkocht. Deze keizerbroodjes...