Nieuw product
Rijsmandje van zeer goede kwaliteit riet, met zorg gemaakt binnen de EU. Geeft vorm en steun aan je brooddeeg en natuurlijk het kenmerkende spiraalpatroon. Een van de meest gebruikte maten mandjes.
De bannetons hebben een inhoud van 500 tot 750 g deeg of iets meer.
Binnenmaat Ø20 x H7 cm (diameter bovenkant).
Waarschuwing: Laatste item(s) op voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
De bannetons zijn gemaakt van zeer stevig en mooi riet en hebben een inhoud van 500 tot 750 g deeg, perfect voor broden als onze favoriete pain rustique. Veel gebruikt mandje, kan mooi de inhoud van een gemiddeld Hollands brood bevatten (750 tot 800 gram). Het is ook geen probleem als het deeg wat boven het mandje uitkomt na het rijzen, er zal voldoende steun zijn voor het grootste deel van het deeg.
Binnenmaat Ø 20 x H7 cm (diameter bovenkant).
Deze rijsmandjes zijn een met de hand gemaakt natuurproduct. Kleurverschillen en kleine variaties in maat en uitvoering zijn dan ook normaal.
Dit gave ginkgoblad is gemaakt van mooi RVS en...
Cover voor ronde rijsmandjes Geschikt voor...
Deze rode siliconen spatel maakt het bakken nog...
Jouw cakejes, muffins of zoete broodjes in deze...
Ons kleinste speculaasplankje van beukenhout...